Két számban is vb szintidőn belül!

2017. 05. 01. (hétfő) 23.05

4 arany- és 1 ezüstérmet szerzett Krasznai Róbert, a Debreceni Szenior Úszó Klub alapító tagja, a Debreceni Sportcentrum-Sportiskola úszószakosztályának tiszteletbeli versenyzője Hódmezővásárhelyen, a VI. Fedett Pályás Nyílt Szenior Úszó Országos Bajnokságon és III. Duna Kupán.

Rendkívül fontos verseny elé néztek a magyar szeniorok április végén a Gyarmati Dezső Sportuszodában, hiszen az OB-n egyben az augusztusi, budapesti Masters vb-re is kvalifikálhatták magukat. A cívisvárosi úszók ezúttal is remekül szerepeltek, a rangos mezőny csapatversenyében az előkelő harmadik helyet szerezték meg.

Krasznai Róbert a 200 és a 400 vegyesen is vb szintidőn belüli eredménnyel végzett az első helyen, sőt utóbbiban csak néhány századdal maradt el az országos csúcstól (7:31,82). A további két aranyérmét az 50 és a 200 méteres gyorsúszásban szerezte, míg 400 gyorson a második helyen csapott célba.