Negyvenhét érem a Hajósról!

2018. 10. 25. (csütörtök) 23.51

17 egyesület 279 úszója ugrott vízbe a Hajós Alfréd Kupa III. fordulójában. A DSC-SI 17 arany-, 13 ezüst- és 17 bronzérmet szerzett.

A Debreceni Sportuszodában megrendezett versenyen 21 úszónknak sikerült érmet szereznie. Az elsőségek számát tekintve Zombori-Szalontai Kriszti és Zombori-Szalontai Ferenc volt a legeredményesebb, előbbi 200 háton és 200 gyorson, továbbá 100 pillangón csapott elsőként a célba. Testvére 100 pillangón és 100 gyorson, valamint 400 gyorson tudott nyerni. Úszóink közül két-két alkalommal állhatott fel a dobogó legfelső fokára Kinczel Adrienn és Kovács kitti, míg Gál Kincső, Pál Adél, Koszta Gréta, Orovecz Olivér, Orovecz Patrik, Papp Albert és Sárosi Balázs egy-egy számban győzött.

A verseny jegyzőkönyve alább, pdf. formátumban elérhető, míg a fotók a következő linkre kattintva tekinthetők meg: