Jó szereplés a Hajós nyitányán!

2019. 02. 26. (kedd) 15.38

17 egyesület 338 úszója ugrott vízbe a Hajós Alfréd Kupa I. fordulójában. A DSC-SI 16 arany-, 20 ezüst- és 15 bronzérmet szerzett.

A Debreceni Sportuszodában megrendezett versenyen 28 úszónknak sikerült érmet szereznie. Az első helyek számát illetően Zombori-Szalontai Kriszti és Kinczel Adrienn volt a legeredményesebb, hiszen előbbi 100 gyorson, 100 pillangón és 200 gyorson, utóbbi pedig 100 háton, 100 mellen és 200 gyorson csapott elsőként a célba.

Két-két alkalommal állhatott fel a dobogó legfelső fokára Kovács Kitti, Mendre Doren és Zombori-Szalontai Ferenc, míg Sándor Benedek, Orovecz Olivér, Fagyal Kristóf és Ecsedi Boldizsár egy-egy számban győzött.

A verseny jegyzőkönyve alább, pdf. formátumban elérhető, míg a fotók a következő linkre kattintva tekinthetők meg: