Közel ötszázan küzdöttek meg a korosztályos bajnoki címekért

2019. 07. 15. (hétfő) 22.37

A Debreceni Sportuszodában 78 egyesület 10-12 éves úszói csobbantak vízbe a Cápa Úszó Országos Bajnokságon.

A korcsoport idei legfontosabb hazai versenyén kiváló házigazdának bizonyult a Debreceni Sportcentrum-Sportiskola. A fiatalok négynapos versenyén a legeredményesebben a Kőbánya Sport Club szerepelt, a fővárosiak összesen 25 érmet szereztek. A DSC-SI 13 egyéni-és 2 váltószámban volt érdekelt a döntők során, a legelőkelőbb helyen Horváth Simeon végzett, aki a dobogó harmadik fokára állhatott fel a 100 méteres mellúszás eredményhirdetésénél.

A Cápa Úszó Országos Bajnokság jegyzőkönyve alább, pdf. formátumban elérhető, míg a verseny során készült fotók az alábbi linkre kattintva tekinthetők meg.